Golvlampa

Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa

Klubbat för:

1 400 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

GOLVLAMPA, omkring 1930-tal, en ljuspunkt, rörlig i sidled, stång i mässing med ringar i trä, textilskärm med målade blommor. Höjd ca 138 cm

Kuntoraportti

SAV garanterar ej funktion, ej funktionstestad ,åldersrelaterat slitage, skärm med hårt slitage, fläckar

868986

Päivämäärä:

2021-01-28