Golvlampa
Klubbat för:
1 400 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
GOLVLAMPA, omkring 1930-tal, en ljuspunkt, rörlig i sidled, stång i mässing med ringar i trä, textilskärm med målade blommor. Höjd ca 138 cm
Kuntoraportti
SAV garanterar ej funktion, ej funktionstestad ,åldersrelaterat slitage, skärm med hårt slitage, fläckar
868986
Päivämäärä:
2021-01-28