Olle Ängkvist teckning

Olle Ängkvist teckning
Olle Ängkvist teckning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLLE ÄNGKVIST (1922-2006), figurkomposition, blyertsteckning, signerad och daterad, ca 21x19 cm

868991

2021-01-28