Émile Gilioli färglitografi

Émile Gilioli färglitografi
Émile Gilioli färglitografi
Émile Gilioli färglitografi
Émile Gilioli färglitografi

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EMILE GILIOLI (Frankrike 1911-1977): Komposition, signerad Gilioli, 22/25, färglitografi, tryckt på Arches papper, ca 75x44 cm

Fläck (nedre höger hörn)

868995

2021-01-25