Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
EINAR JOLIN (1890-1976): "Holmenkollen", signerad samt daterad 1951, akvarell, ca 37x55 cm
Gulnad, smutsad
869010
2021-01-25
Gör en kostnadsfri värdering här