Dagbädd NK
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
NORDISKA KOMPANIET, dagbädd, 1900-talets första hälft, bemålad, ryggen klädd i rotting, skulpterad dekor, skyltmärkning, skyltmärkning, höjd ca 40/72, 180x74 cm
Brukslitage, smärre märken
869031
2021-01-26