Dagbädd NK

Dagbädd NK
Dagbädd NK
Dagbädd NK
Dagbädd NK
Dagbädd NK
Dagbädd NK
Dagbädd NK
Dagbädd NK
Dagbädd NK
Dagbädd NK
Dagbädd NK
Dagbädd NK
Dagbädd NK
Dagbädd NK
Dagbädd NK
Dagbädd NK
Dagbädd NK
Dagbädd NK

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

NORDISKA KOMPANIET, dagbädd, 1900-talets första hälft, bemålad, ryggen klädd i rotting, skulpterad dekor, skyltmärkning, skyltmärkning, höjd ca 40/72, 180x74 cm

Brukslitage, smärre märken

869031

2021-01-26