Edition Amour Wiwen Nilsson Skrin Lund 1948
Klubbat för:
13 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
WIWEN NILSSON, skrin, sterlingsilver, Lund 1948, stilren rektangulär form, dekor med Eskulapstav / Asklepiosstav symbol för läkekonsten, signerad, längd ca 23 cm, bredd 9 cm, höjd ca 3 cm, vikt ca 600 g
Repor. Behov av puts. Möjligen professionell.
869039
2021-02-07