Klubbat för:
500 SEK
800 SEK
WIMAR AXELSSON (Sverige, 1947-2016): Golfare offsetlitografi, signerad samt numrerad 143/300, bildstorlek 55 x 85 cm.
Framstår i gott skick, ej examinerad ur ram.
869061
2021-01-29