wimar Axelsson

wimar Axelsson
wimar Axelsson

Klubbat för:

500 SEK

800 SEK

WIMAR AXELSSON (Sverige, 1947-2016): Golfare offsetlitografi, signerad samt numrerad 143/300, bildstorlek 55 x 85 cm.

Framstår i gott skick, ej examinerad ur ram.

869061

2021-01-29