Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
WIMAR AXELSSON (Sverige, 1947-2016): Golfare offsetlitografi, signerad samt numrerad 139/300, bildstorlek 54 x 85 cm.
Framstår i gott skick, ej examinerad ur ram.
869062
2021-01-29
Gör en kostnadsfri värdering här