Wimar Axelsson

Wimar Axelsson
Wimar Axelsson

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

WIMAR AXELSSON (Sverige, 1947-2016): Golfare offsetlitografi, signerad samt numrerad 139/300, bildstorlek 54 x 85 cm.

Framstår i gott skick, ej examinerad ur ram.

869062

2021-01-29