VEGNI & GUALTIEROTT stol modell S-44 för Fasem
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GIANCARLO VEGNI & GIANFRANCO GUALTIEROTTI, "S-44", stol, för Fasem, Italien, ca 1980-tal, svart skinnklädsel, underede av förkromat stålrör, rygghöjd ca 104, sitthöjd 45 cm
Bruksslitage, märke på baksidan av ryggen efter klistermärke
869068
2021-02-01