VEGNI & GUALTIEROTT stol modell S-44 för Fasem

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GIANCARLO VEGNI & GIANFRANCO GUALTIEROTTI, "S-44", stol, för Fasem, Italien, ca 1980-tal, svart skinnklädsel, underede av förkromat stålrör, rygghöjd ca 104, sitthöjd 45 cm

Bruksslitage, märke på baksidan av ryggen efter klistermärke

869068

2021-02-01