Karmstol
2021-02-01
869074
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARMSTOL, 1900-talets andra hälft senare bemålning i svart samt klädsel, sitthöjd ca 42 cm
Kompletterad, något lös i fogarna, slitage