Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
ALAIN SOUCASSE (född 1951), carborundum, signerad, daterad -98 samt numrerad III/IX, bladstorlek 29x22 cm.
Ej examinerad ur ram.
869077
2021-02-06
Gör en kostnadsfri värdering här