Alain Soucasse carborundum

Alain Soucasse carborundum
Alain Soucasse carborundum

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

ALAIN SOUCASSE (född 1951), carborundum, signerad, daterad -98 samt numrerad III/IX, bladstorlek 29x22 cm.

Ej examinerad ur ram.

869077

2021-02-06