Axel Peter, Segelskuta en stilla dag

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AXEL PETER (1863-1942): Segelskuta en stilla dag, signerad Ax Peter, olja på pannå, ca 30x40 cm

869086

2021-02-28