Sideboard

Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIDEBOARD, teak samt svartbetsade ben, 3 skåpluckor, invändigt med hyllplan och lådor, utdragbar skiva, teak, Tabergs möbler, 1960-tal, höjd ca 103, 142x55 cm
Skador: Bruksslitage, märken, repor

Bruksslitage, märken, repor Låsen fungerar dåligt Nycklar medföljer

869106

2021-01-28