Sideboard
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SIDEBOARD, teak samt svartbetsade ben, 3 skåpluckor, invändigt med hyllplan och lådor, utdragbar skiva, teak, Tabergs möbler, 1960-tal, höjd ca 103, 142x55 cm
Skador: Bruksslitage, märken, repor
Bruksslitage, märken, repor Låsen fungerar dåligt Nycklar medföljer
869106
2021-01-28