Klubbat för:
13 000 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
CARL MALMSTEN, "Herrgården", skänk, bemålat, höjd ca 96, 150x39 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage, ställvis färgskav och och repor, 2 nycklar medföljer vid utlämningen
869112
2021-02-01
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner