Skänk Carl Malmsten

Skänk Carl Malmsten
Skänk Carl Malmsten
Skänk Carl Malmsten
Skänk Carl Malmsten
Skänk Carl Malmsten
Skänk Carl Malmsten
Skänk Carl Malmsten
Skänk Carl Malmsten
Skänk Carl Malmsten
Skänk Carl Malmsten
Skänk Carl Malmsten
Skänk Carl Malmsten

Klubbat för:

13 000 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

CARL MALMSTEN, "Herrgården", skänk, bemålat, höjd ca 96, 150x39 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage, ställvis färgskav och och repor, 2 nycklar medföljer vid utlämningen

869112

2021-02-01