Bertil Fridhagen

Bertil Fridhagen
Bertil Fridhagen
Bertil Fridhagen
Bertil Fridhagen
Bertil Fridhagen
Bertil Fridhagen
Bertil Fridhagen
Bertil Fridhagen

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERTIL FRIDHAGEN, "Aristokrat", soffa för Bröderna Andersson, 1950/60-tal, armlän i teak, textilklädsel, lösa sittplymåer, bredd ca 200, rygghöjd ca 73, sitthöjd ca 42 cm

Bruksslitage, flåäckar kring textilklädsel

869114

2021-02-03