Lavoar

Lavoar
Lavoar
Lavoar
Lavoar
Lavoar
Lavoar
Lavoar
Lavoar
Lavoar
Lavoar

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LAVOAR, ca 1930-tal, ekfanér, skiva av marmor, undertill med pardörrar, höjd ca 70, 100x55 cm

Fuktskador, saknar uppsats i marmor

869117

2021-02-02