Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
800 SEK
BRASSTÄLL, 1900-talets mitt, koppar i relieffdekor med puttos, höjd ca 52, 49x21 cm
Bruksslitage
869119
2021-02-02
Gör en kostnadsfri värdering här