Jens Aagaard Ring Silver
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
800 SEK
JENS AAGAARD, ring, sterlingsilver, krön med förgyllda stiliserade blommor, fasettslipade färglösa stenar samt rosatonad odlad pärla ca 7.5 cm, stl ca 17 1/5 jmfr 55, vikt ca 6.2 g
Fint bruksskick.
869137
2021-02-08