Jens Aagaard Ring Silver

Jens Aagaard  Ring Silver
Jens Aagaard  Ring Silver
Jens Aagaard  Ring Silver
Jens Aagaard  Ring Silver
Jens Aagaard  Ring Silver
Jens Aagaard  Ring Silver

Klubbat för:

400 SEK

Schätzwert

800 SEK

Beschreibung

JENS AAGAARD, ring, sterlingsilver, krön med förgyllda stiliserade blommor, fasettslipade färglösa stenar samt rosatonad odlad pärla ca 7.5 cm, stl ca 17 1/5 jmfr 55, vikt ca 6.2 g

Zustandsbeschreibung

Fint bruksskick.

869137

2021-02-08