Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIVBORDSSTOL, England, 1900-talets andra hälft, betsad stomme, skinnklädsel, djuphäftad, pärlspikning, centalfot med snurrfunktion, på hjul, höj och sänkbar
Bruksslitage
869148
2021-01-27
Gör en kostnadsfri värdering här