Skrivbordsstol

Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol
Skrivbordsstol

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORDSSTOL, England, 1900-talets andra hälft, betsad stomme, skinnklädsel, djuphäftad, pärlspikning, centalfot med snurrfunktion, på hjul, höj och sänkbar

Bruksslitage

869148

2021-01-27