Stolar Englesson

Stolar Englesson
Stolar Englesson
Stolar Englesson
Stolar Englesson
Stolar Englesson
Stolar Englesson
Stolar Englesson
Stolar Englesson
Stolar Englesson
Stolar Englesson

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ENGLESSON, "Leksand", stolar, 4 st, samtida, gråmålade, stoppad sits, sitthöjd ca 47 cm

PROVENIENS: Kanadas Ambassad

Smärre ytskador o fläckar

869160

2021-01-27