Matbord England

Matbord England
Matbord England
Matbord England
Matbord England
Matbord England
Matbord England
Matbord England
Matbord England
Matbord England
Matbord England

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATBORD, samtida, 3 dlr, England, fanérat i mahogny, pelarfötter med fothylsor i mässing, hjultrissor, 2 illäggskivor, höjd ca 76, längd 283x112 cm , skivorna 56 cm

PROVENIENS: Kanadas Ambassad

Kant på skivorna med smärre slitage, smärre ytskador

869165

2021-01-27