Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ENGELSSON, "Stockholm", sängbord, 1 par, samtida, bemålade, låda i sargen, dragring i mässing, höjd ca 65, 47x55 cm
PROVENIENS: Kanadas Ambassad
Smärre ytskador
869171
2021-01-27
Gör en kostnadsfri värdering här