Nattduksbord Englesson

Nattduksbord Englesson
Nattduksbord Englesson
Nattduksbord Englesson
Nattduksbord Englesson
Nattduksbord Englesson
Nattduksbord Englesson
Nattduksbord Englesson
Nattduksbord Englesson

Klubbat för:

3 200 SEK

2 000 SEK

ENGELSSON, "Stockholm", sängbord, 1 par, samtida, bemålade, låda i sargen, dragring i mässing, höjd ca 65, 47x55 cm

PROVENIENS: Kanadas Ambassad

Smärre ytskador

869171

2021-01-27