Sven Erixson litografi

Sven Erixson litografi
Sven Erixson litografi

Klubbat för:

450 SEK

1 500 SEK

SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970): Figurer kring lägereld, signerad, litografi, ca 40x50 cm

869205

2021-02-01