Skrin allmoge 1767

Skrin allmoge 1767
Skrin allmoge 1767
Skrin allmoge 1767
Skrin allmoge 1767
Skrin allmoge 1767
Skrin allmoge 1767
Skrin allmoge 1767
Skrin allmoge 1767

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIN, allmoge, daterad 1767, bemålat och skuret trä, järnbeslag, nyckel saknas, höjd ca 18, 43x37 cm

Skador, slitage

869206

2021-01-30