Stolar nyrokoko

Stolar nyrokoko
Stolar nyrokoko
Stolar nyrokoko
Stolar nyrokoko
Stolar nyrokoko
Stolar nyrokoko
Stolar nyrokoko
Stolar nyrokoko
Stolar nyrokoko
Stolar nyrokoko
Stolar nyrokoko
Stolar nyrokoko
Stolar nyrokoko
Stolar nyrokoko

Klubbat för:

400 SEK

1 200 SEK

STOLAR, 6 st, nyrokoko, 1800-talets slut, fast stoppad sits, sitthöjd ca 46 cm

Skador, slitage, fläckar

869215

2021-01-30