Viktor Chapovalov

Viktor Chapovalov
Viktor Chapovalov
Viktor Chapovalov
Viktor Chapovalov
Viktor Chapovalov
Viktor Chapovalov
Viktor Chapovalov
Viktor Chapovalov

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

VIKTOR CHAPOVALOV: (Sverige, född 1955): kompositioer med bilar i blå toner, 3 st, olja på duk, signerade, 31 x 74 cm.

869222

2021-01-26