Klubbat för:
300 SEK
800 SEK
RÖKBORD, 2000-tal, underrede av målat svarvat trä, löst liggande bricka med reliefdekor, diameter 50 cm, höjd 44 cm.
Bruksslitage.
869225
2021-01-26