Skrivbord

Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKRIVBORD, 1900-talets första hälft, 2 lådor, fanér samt iläggningar med pärlemor, skivan med ilagt imiterat skinn, nyckel finns, höjd ca 72 samt 129x65 cm

Ställvis bortfall av fanér och pärlemor, något ostadig, bruks och åldersreaterat slitage

869234

2021-02-01