Klubbat för:
7 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BRUNO MATHSSON, "Karin", soffbord, Dux, 1970-tal, underrede i förkromat stålrör, på förkromade hjultrissor, skiva i marmor, höjd ca 32, skivans mått ca 65x65 cm
Bruksslitage, repor
869247
2021-01-27
Gör en kostnadsfri värdering här