Bruno Mathsson soffbord Karin

Bruno Mathsson soffbord Karin
Bruno Mathsson soffbord Karin
Bruno Mathsson soffbord Karin
Bruno Mathsson soffbord Karin
Bruno Mathsson soffbord Karin
Bruno Mathsson soffbord Karin
Bruno Mathsson soffbord Karin
Bruno Mathsson soffbord Karin

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BRUNO MATHSSON, "Karin", soffbord, Dux, 1970-tal, underrede i förkromat stålrör, på förkromade hjultrissor, skiva i marmor, höjd ca 32, skivans mått ca 65x65 cm

Bruksslitage, repor

869247

2021-01-27