Kovsch silver emalj G. Andreev S:t Petersburg

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

5 000 SEK

GRIGORIJ ANDREEV, kovsch, silver, S:t Petersburg 1880-90-tal, panslavistisk dekor och kyrillisk text i polykrom champlevéemalj, längd 8,5 cm, vikt 55 g

obetydliga emaljskador

869249

2021-02-28