Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
GRIGORIJ ANDREEV, kovsch, silver, S:t Petersburg 1880-90-tal, panslavistisk dekor och kyrillisk text i polykrom champlevéemalj, längd 8,5 cm, vikt 55 g
obetydliga emaljskador
869249
2021-02-28
Gör en kostnadsfri värdering här