Karmstol
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KARMSTOL, empire, 1800-talets första hälft, enklare skuren dekor, stoppad och med senare textil klädsel, sitthöjd ca 42 cm
Sprickor, resningar, omfattande bruks och åldersrelaterat slitage, renoverad
869251
2021-02-01