Karmstol

Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

KARMSTOL, empire, 1800-talets första hälft, enklare skuren dekor, stoppad och med senare textil klädsel, sitthöjd ca 42 cm

Sprickor, resningar, omfattande bruks och åldersrelaterat slitage, renoverad

869251

2021-02-01