Spegel sengustaviansk 1800-tal

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPEGEL, sengustaviansk, 1800-talets början, 2-delat glas, senare bronserad, bär otydlig märkning, ca 74x35 cm

Skador, knäckt krön, lagat med senare förstärkningar

869256

2021-01-30