Samovar

Samovar
Samovar
Samovar
Samovar
Samovar
Samovar
Samovar
Samovar

Klubbat för:

25 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SAMOVAR, stämplad Rosenstraulh, försilvrad metall, höjd ca 42 cm

Omfattande slitage, funktionen garanteras ej

869262

2021-02-01