Tora Vega Holmström oljemålning

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

TORA VEGA HOLMSTRÖM, (1880-1967): Blomsterstilleben med tulpaner, monogramsignerad, olja på pannå, 50x41 cm

869266

2021-01-27