Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
VALERY CHIRKOV (USSR, född 1943): "Composition II", signerad V.Chirkov, olja på duk, ca 65x47 cm
869269
2021-01-26
Gör en kostnadsfri värdering här