Edition Amour Hermès Cendrillon Scarf
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HERMÈS, Cendrillon/ Cinderella, scarf, formgiven av Karin Swildens, 1972, foulardsiden, dekor med fåglar och ornament i blå, gula, turkosa och bruna nyanser, ljus botten, blå kantbård, signerad, ca 89x89 cm, etui original medföljer
Någon mindre tråddragning. Kant något blek. Saknar etikettmärkning. Etui med slitage.
869273
2021-02-07