Zoia Krukowskaja Lagerkrans stillebenmålning

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ZOIA KRUKOWSKAJA LAGERKRANS (1903-1999): Stilleben med klematis, riddarsporre och anemoner mot guldfond, signerad Zoia, olja på pannå 81 x 65 cm

Repor

869334

2021-02-28