Ewa Rudling

Ewa Rudling
Ewa Rudling
Ewa Rudling
Ewa Rudling

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EWA RUDLING (född 1936): "Nordisk nymf i Väddöviken", signerad och numrerad, 30 ex, c-print, ca 45,x30,5 cm

UTSTÄLLNING: "Viken i Sverige", La Coupole Paris samt Postmuseum Stockholm

Oramad

869336

2021-02-01