Ewa Rudling
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
EWA RUDLING (född 1936): "Nordisk nymf i Väddöviken", signerad och numrerad, 30 ex, c-print, ca 45,x30,5 cm
UTSTÄLLNING: "Viken i Sverige", La Coupole Paris samt Postmuseum Stockholm
Oramad
869336
2021-02-01