Berndt Friberg
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BERNDT FRIBERG, 5 dlr, Gustavsberg, vaser samt skål, signerade samt med studiohanden, några med aniaraglasyr, samt SVEN HOFVERBERG (1923-1998): skål, stämplad i godset SH, höjd mellan ca 2-10,5 cm
869341
2021-02-01