Skrivbord furu 1900-tal

Skrivbord furu 1900-tal
Skrivbord furu 1900-tal
Skrivbord furu 1900-tal
Skrivbord furu 1900-tal
Skrivbord furu 1900-tal
Skrivbord furu 1900-tal
Skrivbord furu 1900-tal
Skrivbord furu 1900-tal
Skrivbord furu 1900-tal
Skrivbord furu 1900-tal
Skrivbord furu 1900-tal
Skrivbord furu 1900-tal

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKRIVBORD, 1900-talets andra hälft, furu, 2 lådor i sarg, höjd ca 74, 110x62 cm

Slitage, fläckar, knopp med skador

869361

2021-01-30