Stig Lindberg vaser 2 st

Stig Lindberg vaser 2 st
Stig Lindberg vaser 2 st
Stig Lindberg vaser 2 st
Stig Lindberg vaser 2 st
Stig Lindberg vaser 2 st
Stig Lindberg vaser 2 st
Stig Lindberg vaser 2 st
Stig Lindberg vaser 2 st
Stig Lindberg vaser 2 st
Stig Lindberg vaser 2 st
Stig Lindberg vaser 2 st
Stig Lindberg vaser 2 st

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STIG LINDBERG, vaser, 2 st, glaserat stengods, Gustavsberg, stämplade Drejargods Stig L, höjd 13,5 resp 14,5 cm

En med nagg

869365

2021-01-26