Oskar Bergman blandteknik

Oskar Bergman blandteknik
Oskar Bergman blandteknik
Oskar Bergman blandteknik
Oskar Bergman blandteknik
Oskar Bergman blandteknik
Oskar Bergman blandteknik

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OSKAR BERGMAN (1879-1963): Landskapsmotiv, signerad Oskar Bergman, akvarell och gouache, bildmått 5,5x4 cm

869366

2021-01-26